P.tesi - C.tesi - 9:00 - 18:00
(+90) 0535 974 75 55
info@rotadanismanlik.com
Rota Teşvik & Danışmanlık Hizmetleri
 
Sektörel Entegre Çözümleri
Sektörel Entegre Çözümleri

Sektör Uzmanları

Çözüm üretmek için pazarın taleplerini ve müşteri ihtiyaçlarını iyi anlamak gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle organizasyonumuzu sektör segmentlerine ayırarak oluşturduk. Yönetim ekibi miz ve ilgili ekipleri, alanlarında uzmanlıklarını kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır. Bu ekipler, pazarlar ve bu pazarların kendine has özellikleri hakkında tecrübe sahibidir. Yıllardır yüzlerce müşteri projesinde kazandıkları uzmanlıktan faydalanmaktadırlar. Her sektör için o sektöre özel çözümler geliştiriyoruz.1

100'ü aşkın müşteri işini bize emanet ediyor. Bu müşteriler arasında, küresel pazar liderleri, İş Dünyasının üst sıralarda yer alan şirketler ve köklü markaların yanı sıra iş modellerini geliştir meye ve uluslararası hale getirmeye yardımcı olmamız için bize güvenen yeni kurulmuş şirketler ve büyüyen KOBİ'ler de yer alıyor.

Bu sektörlerle uzun yıllardır çalıştığımız için son müşteri odaklı sektörlerde uzmanız. Verimli, ölçeklenebilir ve değişen pazar koşullarına uyum sağlayan çözümler sunuyoruz. Ancak her şeyden öte, müşteri odaklı çözümler sunuyoruz çünkü müşterilerimizin ve onların müşterilerinin birbirilerinden farklı olduklarını biliyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler
 
Proje Çözümleri
Akıllı Çözümler
E- Çözümler
Hızlı Menü
Müşteri Merkezi
Hizmetlerimiz
Hizmetler
İş Ortakları
Yapılan araştırmalara göre dışarıdan danışmanlık hizmeti almak; ihtiyaçlarınızın hızlı giderilmesine doğru yönlendirmelerle doğru kararlar almaya ve finansal açıdan şirketiniz için maliyeti düşürmeye olanak sağlar. Rota Danışmanlık olarak mali ve hukuki konularda alanında yetkin ve uzman perso nellerimizle hizmet veriyoruz.
www.rotadanismanlik.com @ Copyright 2022 Tüm hakları Saklıdır